تاریخچه شرکت پارس پاک

''  تاسیس و راه اندازی کارخانه  ''


شرکت تولیدی صنعتی پارس پاک در مرداد ماه سال 1367 با هدف طراحی، ایجاد و راه اندازی و توسعه واحد های تولیدی و صنعتی ،تهیه و تولید مواد شوینده و شیمیایی و سایر امور مرتبط تاسیس گردید. کارخانه تولیدی این شرکت به مساحت تقریبی 6000 متر مربع واقع در استان گیلان شهر رشت میباشد . این شرکت بیش از ربع قرن است در عرصه تولید و عرضه مواد شوینده و پاک کننده فعالیت داشته که صرفا حدود 15 سال آن به صورت قرارداد انحصاری همکاری با شرکت ملی نفت ایران را در کارنامه خود به ارمغان دارد .

 

''  محصولات تولیدی شرکت  ''

محصولات تولیدی شرکت شامل : مایع دستشویی ، مایع ظرفشویی ، مایع سفید کننده و ضد عفونی کننده ، مایع جرم گیر ،مایع تمیزکننده ، شیشه پاک کن ، شامپو فرش،مایع لباسشویی ، مایع نرم کننده لباس ، ژل و الکل آتش زا بوده که تمام محصولات دارای مجوزهای لازم از سازمان غذا و دارو و اداره کل استاندارد ایران نیز میباشد.

 

''  اهداف  ''

شرکت تولیدی صنعتی پارس پاک دارای برند هایی از جمله گیل ، پرین ، دی 21 , دان ,  رستم ولیو مکث ، گوریلا میباشد .هم اینک عمده محصولات این شرکت با برند و لوگوی اختصاصی "پرین " عرضه و به فروش میرسد  . با توجه به ظرفیت موجود کارخانه ، توسعه محصولات شوینده و تولید محصولات آرایشی و بهداشتی نیز در دستور کار مدیران شرکت قرار دارد

Search